Навчання з використанням дистанційних технологій

До уваги учнів 1-9 класів!

З 25.01.2022 наш заклад переходить на навчання з використанням дистанційних технологій

Освітній процес закладу освіти з 25 січня  на час дії рішення комісії відбуватиметься з використанням дистанційних форм:

-онлайн –уроки через Google Meet , освітня платформа Google Classroom та сайт закладу;

-створення спільнот у соціальних мережах  та розміщення у них завдань та посилань на навчальні матеріали (Viber, месенджер  Facebook, Instagram);

розробка тестування на платформах «На Урок» , « Всеосвіта» та Google ін. ;

Навчання відбуватиметься за звичайним розкладом уроків з 9.00 год

РОЗКЛАД  ДЗВІНКІВ

на час призупинення освітнього процесу

1 урок   9.00-9.45

2 урок   9.50- 10.35

3 урок   10.40-11.25

4 урок   11.30- 12.15

5 урок   12.20-13.05

6 урок   13.10-13.55

7 урок    14.00-14.45

Публікуємо завдання для дистанційного навчання на період карантину. Періодично завдання будуть оновлюватися, тому слідкуйте за публікаціями.

Для переходу натисніть на посилання:

Що ж таке дистанційне навчання?

Дистанційне навчання — це можливість навчатися та отримувати необхідні знання віддалено від навчального закладу в будь-який зручний час.Головним завданням дистанційного навчання є розвиток творчих та інтелектуальних здібностей дитини за допомогою відкритого й вільного використання всіх освітніх ресурсів і програм, включно з наявними в Інтернеті.Дистанційна форма навчання передбачає наявність доступу до мережі Інтернет , а також технічного забезпечення (комп’ютера, планшет, смартфона тощо). Основна форма роботи — самостійна.Так як в наш час гаджети мають надзвичайно великий вплив на розвиток дитини, то більшість вважає, що це – проблема, але не забуваємо про те, що Інтернет – це простір для навчання. Тому не забороняючи дітям «сидіти» в Інтернеті, можна використати це на їх благо, а саме для навчання.Звичайно ж на цьому можливості Інтернет- простору не закінчуються….

Шановні батьки, давайте разом зробимо навчання цікавим та легким, щоб  наші діти мали стійке бажання пізнавати щось нове в доступній формі.