Наш заклад освіти

Верхньостуденівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Пилипецької сільської ради Закарпатської області  (далі за текстом – Заклад освіти), перейменований із Верхньостуденівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступеня – дошкільний навчальний заклад» Міжгірської районної ради Закарпатської області та є комунальною власністю Пилипецької територіальної громади.

Верхньостуденівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Міжгірської районної ради Закарпатської області утворений шляхом реорганізації Верхньостуденівської ЗОШ І-ІІ ступенів і Верхньостуденівського ДНЗ в НВК (рішення  Міжгірської районної ради Закарпатської області № 150 від 04.12.2012 року, рішення Нижньостуденівської сільської ради № 3 від 22.11.2011 року, наказ начальника відділу освіти  № 200 від 14.12.2012 р.); розпочав свою роботу з 1.09.2013 р.

Статут затверджений наказом відділу освіти Міжгірської районної державної адміністрації від 14 грудня 2012 року № 200

Свідоцтво про державну реєстрацію АА № 428475, реєстраційний №13141200000000090

Ідентифікаційний код: 25439613

Будівля школи прийнята в експлуатацію 1968 р., земельна ділянка, яка належить школі, має площу 1,3009 га.

Основні  напрями роботи :

Дошкільного підрозділу  Верхньостуденівського НВК спрямована на :

·       максимальне охоплення дітей дошкільною освітою та надання їм якісних освітніх послуг;

·       охорону  життя і збереження здоров'я дітей раннього та дошкільного віку;

·       актуалізацію  питань безпеки  життєдіяльності;

Загальноосвітнього навчального закладу:

·       забезпечення конституційних прав громадян на здобуття базової загальної середньої освіти ;

·       здійснення соціального захисту учасників навчально-виховного процесу;

·       вдосконалення методичної та педагогічної майстерності вчителів;

·       розвиток в учнів готовності до самоосвітньої навчальної діяльності, виховання особистісних якостей та соціальної активності громадянина України.

Ми хочемо: щоб наш НВК  став острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку, щоб її випускники на все життя засвоїли: якщо хочеш стати щасливим, то слідуй золотому правилу розум у голові, щирість у серці, здоров’я в тілі.

Ми погоджуємося: нове – добре забуте старе. Будуючи заклад нового типу, ми вчимося на власному минулому, і на чужому сучасному.

Наше завдання: зрозуміти кожну особистість та виявити до неї повагу. Наша робота спрямована на те, щоб кожен учень міг: оволодіти необхідними навичками з обов'язкових предметів; поповнити знання у сферах, які цікаві йому і розкривають йому нові горизонти пізнання; розвинути свою самосвідомість як самостійної особистості і як члена колективу