Учнівське самоврядування

Повноцінна інтеграція в суспільство починається зі шкільної лави. Очевидним стає той факт, що ефективність навчальної діяльності школяра залежить не тільки від добре засвоєних знань і володіння прийомами розумової діяльності, але від рівня сформованості особистості, так як особистість є механізмом і задіяна у сіх сферах життєдіяльності людини – у пізнанні, в поведінці, у спілкуванні.  Соціальноадаптована особистість формується в процесі як навчальної, так і виховної діяльності учнів. Важливим важелем формування соціальноадапотованої особистості є активна діяльність органу учнівського самоврядування. Так, 6 березня органами учнівського самоврядування було організовано зустріч з Полтавською академією лідерства. Зустріч відбулася на туристичній базі «Izki », де вихованці академії провели дві лекції : « Хто такий лідер ?», « Права неповнолітніх ». Лекції учням дуже сподобалися і вони залишилися задоволеними і д зустрічі.

Такі заходи сприяють вихованню в учнів правової поведінки і правової свідомості. Знати і дотримуватися прав дитини – найважливіший урок у нашому житті.