Внутрішня система забезпечення якості освіти

Внутрішня система забезпечення якості освіти – це сукупність умов, процедур і заходів у закладі освіти, що забезпечують ефективність освітніх та управлінських процесів, які безпосередньо впливають на якість результатів навчання учнів, забезпечують формування їхніх ключових компетентностей, а також сприяють усебічному розвитку особистості учнів.

/uploads/editor/4816/394857/sitepage_126/files/vnutrishnya_sistema_zabezpechennya_yakosti_osviti.docx

про внутрішню  систему забезпечення якості освіти

у  Верхньостуденівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад» Міжгірської районної ради Закарпатської області

Документ

Результати самооцінювання освітніх і управлінських процесів у Верхньостуденівському ЗЗСО І-ІІ ступенів в 2020-2021 н.р.